04116, м.Київ, провулок Старокиївский, 5
tel:+38 (044) 238-01-01 tel:+38 (050) 362-03-05

Сервісне обслуговування

Для оформлення замовлення:
Зателефонуйте: +38 (066) 767-42-27

або
Оформити заявку

Компанія Комінвєст здійснює сервісне обслуговування теплових пунктів та  котелень різного масштабу і ступеня оснащеності технологічним обладнанням. Атестований персонал проводить технічне обслуговування згідно з усіма вимогами чинної нормативно-правової документації.

В обслуговування індивідуальних і центральних теплових пунктів, як правило, включається контроль і оптимізація споживання теплової енергії. При відсутності системи обліку теплової енергії ми готові запропонувати установку вузла обліку теплової енергії. Також  ми пропонуємо своїм партнерам проведення пуско-налагоджувальних робіт та ремонту обладнання при відповідному зносі устаткування.

ЗАМОВТЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕПЛОВОГО ПУНКТУ У НАС:

Ми здійснюємо постійний контроль працездатності кожної одиниці обладнання, чим  забезпечуємо стабільну роботу всіх систем. Проводимо регулярне обслуговування за рахунок чого збільшується міжремонтний період і термін служби обладнання.

Ми налаштовуємо обладнання ІТП, котельні на роботу з оптимальним ККД, що дозволяє знизити споживання теплової енергії, відповідно і витрати на її оплату

Ми налаштовуємо систему управління температурою приміщення в залежності від температури зовнішнього повітря, що забезпечує комфортний мікроклімат в приміщеннях

Замовте зараз!

Контактна iнформацiя

Загальна інформація