04116, м.Київ, провулок Старокиївский, 5
tel:+38 (044) 238-01-01 tel:+38 (050) 362-03-05

Проектування

Для оформлення замовлення:
Зателефонуйте: +38 (066) 767-42-27

або
Оформити заявку

Компанія Комінвєст  займається проектуванням Систем тепло-, газо- та водопостачання різного масштабу. Наші фахівці розробляють проект згідно всіх вимог нормативної документації і пропонують технологічні та економічні сучасні рішення. Проект теплового пункту або котельні, системтепло і водопостачання від нашої компанії включає в себе всі розділи робочої документації, що дозволить Вам оптимізувати витрати на подальшому будівництві та обслуговуванні теплового пункту. Враховуємо Ваші побажання по виробникам обладнання у відповідному ціновому сегменті і розробляємо проект на оптимальній функціональній схемі.

Вартість проектних робіт різна в кожному конкретному випадку. Попередню вартість ви можете дізнатися зателефонувавши нам. Точну вартість ми зможемо назвати після надання вихідних даних і документації по вашому об’єкту. При виконанні монтажних робіт нашою компанією діє гнучка система знижок на виконання проектних робіт.

Технічні нюанси, що містяться в інженерних розділах проектної документації будівлі наші проектувальники уточнюють за окремими запитами в ході роботи.

На підставі розробленого проекту теплового пункту або котельні ми готові запропонувати виконати монтажні роботи з повною здачею об’єкта в експлуатацію.

Приклади оформлення проекту

Замовте зараз!

Контактна iнформацiя

Загальна інформація