04116, м.Київ, провулок Старокиївский, 5
tel:+38 (044) 238-01-01 tel:+38 (050) 362-03-05

Монтаж

Для оформлення замовлення:
Зателефонуйте: +38 (066) 767-42-27

або
Оформити заявку

25-річний досвід компанії Комінвєст на ринку будівельних послуг дозволяє запропонувати Вам якісний монтаж котелень, теплових пунктів, насосних водопостачання, внутрішньо будинкових мереж опалення, водопостачання та каналізації  в розумні терміни і в повній відповідності до вимог чинної нормативної документації.

Наша компанія пропонує комплексний підхід до забезпечення подачі тепла на Ваш об’єкт. Ми готові виконати роботи по з «нуля» – від проекту до здачі в експлуатацію.

Висока кваліфікація монтажних робіт, надійність і швидкість монтажу, заснована на багаторічному досвіді наших фахівців.

Виконуємо монтаж  в повній відповідності з документацією Замовника. Наші фахівці виконують монтаж ЦТП, ІТП, котелень в повній відповідності з проектом і технічним завданням. В свою чергу маючі багаторічний досвід роботи в енергетичній сфері ми завжди готові запропонувати Замовнику альтернативне рішення. У нас також можна замовити проектні роботи.

Враховуємо зручність експлуатації. При виконані робіт керуємось подальшою зручністю і ефективністю експлуатації наших об’єктів. Пропонуємо ефективні технічні рішення з налагодження обладнання, що в подальшому спрощують обслуговування обладнання на об’єктах.

Оформляємо повний пакет документації.Після облаштування  ІТП, котельні чи насосної  здаємо об’єкт в експлуатацію з підготовленим пакетом необхідної документації.

Замовте зараз!

Контактна iнформацiя

Загальна інформація