04116, м.Київ, провулок Старокиївский, 5
tel:+38 (044) 238-01-01 tel:+38 (050) 362-03-05

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «Комінвєст» успішно функціонує на ринку України з жовтня 1990року. За цей час успішно зарекомендувала себе як виконавець будівельно-монтажних робіт у сфері тепло-водопостачання, виробник теплообмінного обладнання та надійний партнер.

Компанія «Комінвєст» здійснює комплексну поставку обладнання для котельних та теплових пунктів, монтаж і пусконалагоджувальні роботи. Ми виконуємо весь спектр робіт від проектування до введення в експлуатацію з подальшим сервісним обслуговуванням.

Виконані проектні роботи компанії «Комінвєст» налічують десятки сучасних енергоефективних проектних рішень втілених спеціалістами компанії в життя.

Компанія «Комінвєст» має потужне власне виробництво яке налічує 40 осіб висококваліфікованого персоналу. Професійне обладнання для повного циклу виробництва продукції забезпечує швидке і якісне виконання вашого замовлення.

Компанія «Комінвєст» має п’ятнадцятирічний досвід у виконанні монтажних робіт на великих об’єктах житлово-соціальної сфери та промислового значення. Нами було змонтовано понад 200 великих теплопунктів и десятки великих котелень, станцій водопостачання і пожежогасіння, внутрішніх і зовнішніх мереж опалення, водопостачання та газопостачання.

З переліком наших робіт Ви можете ознайомитись в розділі Об’єкти

Чому саме ми?

Ми маємо 20річний досвід у виробництві, поставці і виконанні монтажних робіт

Ми пропонуємо комплекс робіт – від проекту до введення в експлуатацію і сервісу

Ми гарантуємо кращу ціну від виробника – маємо власне виробництво та є дилером провідних поставників обладнання для котельних та ІТП, є імпортером продукції.

Замовте зараз!

Контактна iнформацiя

Загальна інформація